Ogłoszenia parafialne – Święto Chrztu Pańskiego – 8.01.2023

Bóg zapłać Wam, naszym Parafianom NSPJ, za wspólną modlitwę w Waszych domach i mieszkaniach podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy także za życzenia, wyrazy uznania i życzliwości oraz za złożone przy tej okazji ofiary.
Dla tych, którzy nie mogli w tym roku przyjąć kolędy, zapraszamy na specjalne nabożeństwo ku czci bł. Romana, 10 stycznia, we wtorek o 17.30 oraz na Mszę św. w int. wszystkich rodzin naszej parafii.
Zapraszamy w ten wieczór wszystkich, zarówno tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana, jak również wszystkich, którzy zaprosili nas, Waszych duszpasterzy, do swoich mieszkań i domów. Niech wspólna modlitwa umocni wiarę, nadzieję i miłość w naszych rodzinach.

Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30. Tradycyjnie do 2 lutego w kościele i domu śpiewamy kolędy.

Przed wtorkowym nabożeństwem do bł. Romana prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona. We wt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy bł. Romana Sitki w sali parafialnej.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, a podczas Mszy św. o 18.00 składka na parafialną Caritas.

W czw, 12 stycznia, zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o 17.30, następnie Msza św. z homilią, adoracja i uwielbienie Chrystusa w Eucharystii m. in. poprzez śpiew tradycyjnych polskich kolęd. Zakończenie ok. 20.30 Apelem Jasnogórskim.

W pt zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie formacyjne. Rozpoczęcie o godz. 17.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie Msza Św., adoracja Najśw. Sakramentu i spotkanie formacyjne.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy także indywidualnym ofiarodawcom. W zakrystii można jeszcze nabyć nasze parafialne czasopismo Głos Serca.

Informujemy, że w przypadku ewentualnej zmiany właściciela (kupna lub sprzedaży) grobowca na cmentarzu na Rzędzinie należy najpierw skontaktować się z urzędem kancelarii parafialnej.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych ostatnio: + Stefanię Mazur i + Zuzannę Golec. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone