OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.08.2019 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.08.2019 R.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary składane w ostatnim miesiącu na nowe ogrzewanie i posadzkę. Szczegółowe dane będą podane po zakończeniu prac. W następną niedzielę, drugą miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona jest na posadzkę i ogrzewanie.
Od jutra zaczną się prace w środkowej części naszego kościoła. Prace będą trwały do początku października i na ten czas przygotować się trzeba na nieco niedogodności w korzystaniu z kościoła. Zamknięte będą środkowe drzwi wejścia głównego i przynajmniej przez dwa tygodnie przejście z jednej strony na druga tylko na zewnątrz. Do czasu zakończenia prac nie będzie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na nabożeństwa wieczorne prosimy nie przychodzić wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem ze względu na konieczność sprzątania.

W związku z podwyżkami cen za wywóz śmieci informujemy, że począwszy od tego miesiąca na naszym parafialnym cmentarzu będzie segregacja śmieci. Prosimy o składanie we właściwych zbiornikach ponieważ śmieci nieselekcjonowane są dużo droższe. Jeśli nie będzie selekcji będzie konieczna kolejna podwyżka opłat mogilnych. Bardzo również prosimy aby wieńce, które pozostają po pogrzebach zdemontować przed złożeniem do pojemnika – w przeciwnym razie zajmują bardzo dużo miejsca, chociaż zbiornik nie jest wypełniony. Dzięki temu możemy uniknąć zalegania śmieci przy zbiorniku co nie wygląda estetycznie. Większą osobistą troską o cmentarz możemy uniknąć wielu problemów.

W tym tygodniu w liturgii
W środę o 1730 Nowenna Nieustająca, a na wieczornej Mszy świętej ofiary na rzecz misji.
W piątek po 1730 modlitwa do Miłosierdzia Bożego.
W liturgii tygodnia: we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, we czwartek św. Dominika – prezbitera, w piątek św. Teresy Benedykty – patronki Europy, w sobotę św. Wawrzyńca męczennika.

Spotkanie przed pielgrzymkowe dla Grupy 2 św. Franciszka będzie 11 sierpnia, o godz. 17. 00 w kościele Błogosławionej Karoliny.
Od dzisiejszej niedzieli można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na dzień zakończenia Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłe w ostatnim czasie+ Alicja Różańska, Maria Kozik: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone