OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła (8. 09. 2019 r.)

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła (8. 09. 2019 r.)

 Bóg zapłać za ofiary składane dziś na nowe ogrzewanie i posadzkę.

W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

W tym tygodniu w liturgii oprócz regularnych nabożeństw: we wtorek przed wieczorną Mszą świętą nowenna za wstawiennictwem bł. Ks. Romana Sitko, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego – zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 1730.

W środę na wieczornej Mszy składka na rzecz parafialnej Caritas.

         Spotkania Duszpasterskie:    

Spotkania ministrantów we środy po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy również chłopców, którzy chcą dołączyć do grona ministrantów. Rodziców prosimy o zachęcenie synów do tej posługi.

Spotkania dziewcząt z Dziewczęcej Służby Maryjnej w soboty o 900 – zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chcą przynależeć do tej Grupy prowadzonej przez starsze koleżanki -przewodniczki.

Dzieci naszej parafii zapraszamy na Mszę z kazaniem dla nich o 1130. Takie Msze będą dla nich w każdą niedziele oprócz pierwszej niedzieli miesiąca.

Spotkania modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorki po Mszy wieczornej.

 

Rozpoczął się Tydzień Maryjny w Katedrze – nasza parafia wraz z całym dekanatem zaproszona jest szczególnie na Mszę we środę o godz. 1800.

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców informuje, że wznowienie działalności w ramach IX Tygodnia Wychowania będzie się w poniedziałek 16 września o godz. 1700 w kościele św. Maksymiliana. Szczegóły na plakatach.

Duszpasterstwo Małżeństw i Rodzin zaprasza w niedzielę 22 września do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Centralnym punktem będzie Msza Święta o godz. 1100.

Diecezjalna pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej Serca Pana Jezusa odbędzie się w tym roku w Piwnicznej w dniu 27 września.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Marta Tokarska, Urszula Mirek, Stanisław Klich:   Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone