OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła (16. 09. 2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIV Niedziela Zwykła (16. 09. 2018 r.)

      Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na nowe ogrzewanie i posadzkę . Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.

      W liturgii tygodnia: we wtorek św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży polskiej, w piątek św. Mateusza – Apostoła.

W tym tygodniu w naszej parafii:

Jutro po wieczornej Mszy świętej odbędzie się posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy członków drugiego zespołu. Materiały do odebrania w zakrystii, przesłane pocztą i na stronie internetowej w zakładce Synod.

      Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII Szkoły Podstawowej i klas III Gimnazjum zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie we środę 19 września na godz. 1800. Uczestniczą we Mszy świętej a potem w spotkaniu formacyjnym. Do modlitwy i na spotkanie zapraszamy również ich rodziców.

      Również w środę po Mszy wieczornej spotkanie członków Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej, a we czwartek Arcybractwa Straży Honorowej Serca Pana Jezusa.

      W przyszła niedzielę 23 września ma miejsce Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Z naszego dekanatu organizowana jest pielgrzymka autokarowa – wyjazd w niedzielę o godz. 500. Jeśli jakaś rodzina mogłaby tam reprezentować rodziny naszej parafii to prosimy o zgłoszenie się do środy.

      Zachęcamy do nabycia i czytania pracy katolickiej W zakrystii jest też do nabycia kalendarz w formie książkowej z wieloma przydatnymi radami.

      Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Maria Barnaś, Robert Krzeszowski; Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone