Zaproszenie na Całodobową Adorację Najświętszego Sakramentu w Tarnowskiej Katedrze

Zapraszamy do włączenia się w dzieło adoracji całodobowej, którą chcemy rozpocząć w naszej tarnowskiej Katedrze z dniem 21 kwietnia br. Adorując Jezusa w Najświętszym Sakramencie chcemy towarzyszyć pracom V Synodu Diecezji Tarnowskiej, który będzie trwał około 3 lat, ale deklaracje na krótszy czas też będą bardzo cenne.

Podstawowa deklaracja uczestnictwa obejmuje jedną adorację w tygodniu. Można wybrać konkretny najbardziej dogodny dla siebie termin (dzień tygodnia i godzinę). Prosimy również o zaznaczenie ewentualnej możliwości zmiany tego terminu przez odpowiedzialnych za organizację adoracji (w razie zbyt wielkiej ilości osób zdeklarowanych na ten sam czas przy jednoczesnym braku deklaracji na inne terminy).

W przypadku niemożliwości uczestnictwa adoracji raz w tygodniu istnieje możliwość zadeklarowania innej formy i częstotliwości uczestnictwa (np. raz lub dwa razy w miesiącu o konkretnej porze). Taką możliwość prosimy opisać krótko w ostatnim pytaniu tego formularza.

Po uporządkowaniu wszystkich zgłoszeń osoby odpowiedzialne za organizację adoracji nawiążą kontakt telefoniczny lub mailowy, aby podać dodatkowe informacje. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 16 kwietnia po Mszy św. wieczornej.

Wypełnioną deklarację można złożyć w zakrystii, kancelarii albo wrzucić na tacę. Można również wypełnić deklarację przez stronę internetową.

Kliknij aby pobrać deklarację lub wypełnij ją na stronie: http://katedra.tarnow.opoka.org.pl/

 

Komentowanie jest wyłączone