OGŁOSZENIA – 19.05.2019 r. V Niedz. Wlk.

 

OGŁOSZENIA – 19.05.2019 r.
V Niedz. Wlk.

 

Bóg zapłać za ofiary z składane dzisiaj ofiary na nowe ogrzewanie i posadzkę. Bóg zapłać również rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę złożoną na ten cel.

W najbliższym tygodniu

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych codziennie o 1730.

Po Mszy wieczornej we środę tradycyjne nabożeństwo majowe pod kapliczką na ul. Lwowskiej. Zapraszamy zwłaszcza Róże Różańcowe. Wyjście spod kościoła po Mszy wieczornej.

Towarzystwo Przyjaciół Seminarium Duchownego zaprasza na modlitwę różańcową w int. powołań we czwartek 23 maja na godz. 1650. W czasie Mszy wieczornej we czwartek odbędzie się przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej służby ołtarza. Do wspólnej modlitwy zapraszamy szczególnie rodziny kandydatów.

W najbliższą sobotę ostatnie przed wakacjami nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Rozpoczęcie nabożeństwem majowym o godz. 1730, potem Msza święta i modlitwy za wstawiennictwem Świętego. W czerwcu w ostatnią sobotę wypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, a ponadto będzie to wieczór poprzedzający nasz Odpust parafialny.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłe ostatnio + Władysława Pietruszka i Wanda Rogala: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone