OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA – (14.06.2020 r.)

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – (14.06.2020 r.)

 Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze i przyczynili się do ubogacenia procesji w Boże Ciało. Trwającą Oktawę Bożego Ciała starajmy się zaznaczyć uczestnictwem w codziennej procesji eucharystycznej. Dziś i do piątku procesja o godz. 1730. Zaraz po procesji rozpoczyna się Msza św. Podobnie w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała procesja o 1730 ponieważ nie będzie błogosławieństwa dzieci. Poświęcenie wianków po Mszy świętej.

W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – dzień Patronalny naszej Parafii. Msze św. o godz. 630, 830 , 1000 oraz 1600, 1800. Procesja eucharystyczna ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa o godz. 1730. Ponieważ jest to Uroczystość nie obowiązuje post. Kancelaria w piątek będzie nieczynna.

W następną sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu podczas Mszy Świętej o godz. 1100 Pierwsza Komunia Święta grupy dzieci z klas III. Spowiedź dzieci, które mają przystąpić do I Komunii świętej i ich rodziców będzie w piątek 19 czerwca o godz. 1400.

W przyszłą niedzielę przeżywamyOdpust ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz. 1130. Przewodniczył będzie Ks. dr Robert Głuchowski profesor naszego Seminarium Duchownego, na co dzień mieszkający w naszej parafii. Zapraszamy na Sumę odpustową,

Prosimy o skorzystanie z prasy katolickiej.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Stanisław Grodowski, Ewa Czabańska, Czesława Bargieł: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone