Ogłoszenia parafialne – 15.05.2022 – V Niedziela Wielkanocna

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie o 17.30. 

W liturgii tyg.: w pn święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o Bpie Diecezjalnym Andrzeju Jeżu, który w ten dzień przeżywa święto swojego patrona.

We wt o 17.30 nabożeństwo majowe i do bł. Romana Sitki. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie w sali parafialnej członków Grupy bł. Romana. Podczas spotkania po raz pierwszy zostanie zaprezentowany wiersz bł. ks. Romana pt. Po Komunii św. w formie śpiewanej z nowopowstałą melodią.

W śr o 17.00 Wieczór Papieski pt.: Miłość mi wszystko wyjaśniła przygotowany przez młodzież SP Nr 5 w 102 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszego wielkiego rodaka. Przy okazji można będzie obejrzeć prace, które wpłynęły na konkurs pt.: Św. Jan Paweł II w oczach dziecka. Autorytet na współczesne czasy.
W ten dzień po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie Rycerstwa Niepokalanej i Arcybractwa SH NSPJ.

W przyszłą ndz po Mszy Św. o 11.30 uczniowie klas 2 SP nr 5 zapraszają wszystkie mamy z okazji ich święta na montaż słowno-muzyczny.

Siostry Serafitki zapraszają dziewczyny na rekolekcje, które odbędą się w dniach 27-29 maja pod hasłem: Co to znaczy kochać? – szczegóły w gablocie.

Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Trwają prace wykończeniowe auli pod prezbiterium naszego kościoła, która będzie nosić imię bł. ks. Romana Sitki. Dziękujemy także indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w sb, 21 maja, na pielgrzymkę na Jasną Górę na ogólnopolskie czuwanie. Szczegóły w gablocie.

Tarnowska Kana zaprasza dzieci i młodzież na kolonie i półkolonie. Szczegóły na stronie internetowej kana.pl.

Komentowanie jest wyłączone