Ogłoszenia parafialne – 7.11.2021 – XXXII Niedziela Zwykła

W liturgii tygodnia: we wt święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w śr wsp. św. Leona Wielkiego, w czw św. Marcina, w pt św. Jozafata, w sb św. Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna.
Bóg zapłać za składane indywidualne ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień, w ndz, składka na cele inwestycyjne w parafii.

Przez cały miesiąc, codziennie o 17.30  odprawiane są wypominki listopadowe.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nowe wypominki roczne będą czytane od Adwentu. W zakrystii lub kancelarii można jeszcze składać karty wypominkowe.
Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Wieczystej Adoracji, od pn do sb, w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z różańcem i wypominkami. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 w sali parafialnej spotkanie członków Grupy bł. Romana Sitki.

W śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na cele Caritas parafialnej. O 19.00 zbiórka ministrantów.

W czw przypada 103. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy na Mszę o 18.00 w int. Ojczyzny. W ten dzień o 17.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia z wypominkami rozpocznie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy św. świadectwo, uwielbienie z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie.

W pt o 17.30 Koronka do Mił. Bożego połączona z wyp. listopadowymi.

W sb o 9.00 spotkanie DSM, o 10.00 próba scholki dziecięcej, o 11.00 zbiórka kandydatów na ministrantów.

Za tydzień w ndz będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Również w ndz odbędzie się comiesięczny dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i sakramentem pokuty o 14.00.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. tygodniu: + Krystynę Pazgan i + Magdalenę Dworzak.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

PRZYPOMNIENIE:
Decyzją Ojca Św. Franciszka odpust zupełny w m-cu listopadzie możemy zyskać przez dowolnie wybrane 8 dni. Dni te mogą być od siebie oddzielone. Osoby starsze, chore i ci wszyscy, którzy z poważnych powodów nie mogą opuścić domu, będą mogli uzyskać odpust zupełny, jeśli będą się łączyć duchowo z wiernymi oraz wykluczą wszelkie przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu i odmówią pobożnie modlitwy za zmarłych przed obrazem Pana Jezusa lub Matki Bożej.

Komentowanie jest wyłączone